Alles van Harderwijk
Bekijk de agenda
< oktober 2019 >
wk
ma
di
wo
do
vr
za
zo
40
 
1
2
3
4
5
6
41
7
8
9
10
11
12
13
42
14
15
16
17
18
19
20
43
21
22
23
24
25
26
27
44
28
29
30
31
 
 
 

Winnaars Sportverkiezingen Harderwijk 2018

Winnaars Sportverkiezingen Harderwijk 2018
Harderwijk Geplaatst 18 januari 2019

De afgelopen weken hebben inwoners kunnen stemmen op hun favoriete Harderwijkse sportman, sportvrouw, sporttalenten en jeugdsportteam. Vanavond zijn de winnaars van de Sportverkiezingen 2018 bekend gemaakt tijdens een uitslagavond in de sportzaal van Stadsweiden.

De volgende sporters ontvingen een prijs voor:

Sportman van het jaar
Jeremy Robbemond

Sportvrouw van het jaar
Lisa Kruger

Sporttalent van het jaar t/m 12 jaar
Eline Westhuis

Sporttalent van het jaar van 13 tot 18 jaar
Oumaima Aarab

Jeugdsportteam van het jaar
CKV Unitas / Perspectief E1

Bijzondere sportprestatie van het jaar
John Kuipers

Sporthuldigingen
Ook ontvingen talentvolle en succesvolle Harderwijkse sporters die in het seizoen 2017-2018 een prestatie behaald hebben op NK, EK, WK of Olympische spelen een sportpenning uit handen van wethouder sport, Marcel Companjen.

De sporters die een sportpenning ontvingen zijn:

• Vera Voorbach, 1e WK Hansa klasse zeilen
• Gert Jan Folkers & Annemiek Folmer, NK senioren Latin, NK senioren debutanten, NK senioren basic standaard & latin dans
• Eline Westhuis & Valerie Bosschart, Brons WK junioren trampolinespringen
• Oumaima Araab, Nederlands Kampioen Karate junioren 16-17 jaar
• Yasmin Balallo, Nederlands Kampioen karate Kata meisjes 8-9 jaar 2017
• Melora Kranen, Nederlands Kampioen karate Kata meisjes 8-9 jaar 2018
• Jeremy Robbemond, 3 x goud, 1 x brons NK Masters Atletiek 2018
• Klazien Kleermaker, NK vaardigheid klasse M 2017 en NK dressuur klasse M 2018
• Lisa Kruger, 25 medailles op verschillende EK's, NK's en ONK's
• Martijn Kleermaker, Nederlands Ranking Kampioen darts 2017/2018
• Mitchell van Dijk, Nederland Kampioen karten microklasse, 2e BeNeLux Kampioen, 3e WK rotax max challenge
• Puck Verhoef, 2e EK Masters Synchroonzwemmen
• Sjoerd Krolis, Nederlands Kampioen turnen 4e divisie
• Tim Loedeman, Nederlands Kampioen darten libre klein 3e klasse
• Damon Dekker, Nederlands kampioen kickboksen -54 kilo
• Henk v.d. Kaaij & Bianca van Damme, NK hoofdklasse 6 dans, NK senioren debutanten standaard & latin, NK debutanten basic standaard & latin dans.



Harderwijk is trots op al zijn kampioenen. Gefeliciteerd met deze geweldige prestaties!

Reacties op dit bericht


Zelf een reactie toevoegen

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.




« terug

Wok Inn Ermelo
Auto Garage - Ermelo Vakgarage Kievit
Verzekeringen Kantoor Van den Berg Harderwijk
Vink Bakker Bouw B.V.
Koffie Plus